Czołgowa Majówka w muzeum – 30 kwietnia (niedziela)

CZOŁGOWA MAJÓWKA w Muzeum Techniki Wojskowej GRYF!

Otwieramy nowy sezon atrakcyjną imprezą w długi majowy weekend. Będzie można zobaczyć czołgi w ruchu, skorzystać z przejażdżek pojazdami wojskowymi. Gościem specjalnym będzie Batalion Dowodzenia Marynarki Wojennej z Wejherowa, który wykona pokazy musztry paradnej oraz zaprezentuje wystawę sprzętu wojskowego. Oczywiście każdy będzie mógł poczuć się również jak saper, poszukując min na polu minowym lub próbując trafić do celu ćwiczebnym granatem. Czynna będzie także strzelnica ASG / wiatrówka, a każdy kto poczuje głód będzie mógł posilić się grochówką wojskową z kuchni polowej.

Zapraszamy serdecznie do Dąbrówki w niedzielę 30 kwietnia w godzinach 10:00 – 18:00

W planie:

• dynamiczne pokazy czołgów: T-34/85, T-55A oraz Pantera o godz. 11:00, 13:00 i 15:00
  • możliwość skorzystania z przejażdżek pojazdem gąsienicowym BAT-M
  • jazdy off-road słynnymi samochodami terenowymi Mercedes-Benz G „Wolf”
  • specjalne pokazy musztry paradnej w wykonaniu Batalionu Dowodzenia Marynarki Wojennej z Wejherowa – godz: 12:30, 13:30 i 14:30
  • pokaz sprzętu wojskowego z BD MW
  • zabawy saperskie (rzutnia granatem, pole minowe)
  • strzelnica ASG / wiatrówka
  • zwiedzanie muzeów (Muzeum Techniki Wojskowej GRYF i Muzeum Saperskie EXPLOSIVE)
  • pyszna grochówka wojskowa

Tego dnia dla każdego uczestnika cena biletu wynosić będzie 30 zł, obejmuje ona:

• wstęp do Muzeum Techniki Wojskowej GRYF wraz z wystawą sprzętu Batalionu Dowodzenia MW
  • pokaz dynamiczny czołgów
  • pokaz musztry paradnej Batalionu Dowodzenia Marynarki Wojennej

Zwiedzanie Muzeum Saperskiego Explosive, udział w zabawach saperskich i strzelnica płatna osobno wg cennika MS Explosive.

Przejażdżki pojazdami wojskowymi także płatne indywidualnie.

ZAPRASZAMY 🙂