Grupy rekonstrukcyjne, strzelcy, oddziały WOT

Oferujemy:

Własny poligon o powierzchni 15 ha doskonale nadający się do szkoleń i ćwiczeń ogólnowojskowych.

Wojskowe pojazdy gąsienicowe i kołowe do wykorzystania podczas ćwiczeń i manewrów (czołgi, transportery opancerzone oraz samochody terenowe i motocykle).

Strzelnica sportowa.

Współpracujemy z doświadczonymi i profesjonalnymi pirotechnikami

Szkolenia przez byłych żołnierzy i instruktorów z jednostek specjalnych i AT

Na naszym terenie ćwiczenia odbywali m.in. żołnierze jednostek specjalnych GROM, AGAT i FORMOZA, antyterroryści SPAP z Gdańska, oddziały WOT, Służba Więzienna oraz młodzież ze Związku Strzeleckiego „Strzelec”, pirotechnicy, a także studenci Politechniki Gdańskiej.

Informacje:
kontakt@muzeumgryf.pl
tel. 667-910-060

LOM Spartakus z Gdańska – Zielony Poligon – Dąbrówka 2017

W dniach 12 – 14 czerwca 2017 r. Strzelcy z Obwodu Pomorskiego Związku Strzeleckiego ,,Strzelec” przy pomocy Strzelców z JS 1405 Warszawa, dzięki współpracy z Muzeum Techniki Wojskowej „GRYF” w Dąbrówce oraz z Muzeum Saperskim Explosive, zorganizowali obóz szkoleniowy ,,Zielony Poligon – Dąbrówka 2017” dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego Mundurowego Spartakus z Gdańska, z którym współpracuje Obwód Pomorski ZS”S”. Strzelcy w ramach obozu przeprowadzili szereg szkoleń podstawowych z wiedzy ogólnowojskowej dla młodych kadetów z LOM.