AFGANISTAN 1988 – Majówka – 28 kwietnia 2019 r.

28 kwietnia 2019 r. – Majówka w MTW GRYF – AFGANISTAN 1988

Z radością zapraszamy na otwarcie sezonu turystycznego w Muzeum Techniki Wojskowej GRYF w Dąbrówce. 28 kwietnia w niedzielę odbędzie się piknik rodzinny, którego główną atrakcją będą inscenizacje historyczne AFGANISTAN 1988. Tym razem, po wielu rekonstrukcjach drugowojennych, proponujemy zmianę tematyki. Przedstawimy wydarzenia z długiego konfliktu afgańskiego. Dla wygody widzów, w planie są dwie IDENTYCZNE inscenizacje o godz. 11:30 i 14:30. Każdy może wybrać dogodny dla siebie termin.
O godz. 12:45 odbędzie się dynamiczny pokaz naszych najnowszych pojazdów – eksponatów, które dołączyły do kolekcji muzealnej w czasie przerwy zimowej.
Gościem specjalnym pikniku będzie drużyna zmechanizowana z pełnym uzbrojeniem i wyposażeniem oraz sekcja strzelców wyborowych z 7 Brygady Obrony Wybrzeża. Warto zobaczyć najnowszy sprzęt i osobiście spotkać się z żołnierzami.
Jak zwykle będzie można coś przekąsić (m.in grochówka wojskowa, ale nie tylko), a najmłodsi będą mogli pobawić się w sapera lub potrenować na rzutni granatów.

ZAPRASZAMY 28 KWIETNIA 2019 r. DO MTW GRYF w Dąbrówce!

Bilety w cenie 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy) dostępne przy wejściu do muzeum w dniu imprezy (w takim wypadku warto przybyć wcześniej) lub w przedsprzedaży na e-Bilet.pl.:

Załączamy kilka zdjęć z „manewrów afgańskich”, czyli wstępnych przygotowań do imprezy. Już rozpoczęliśmy treningi i zgrywanie grup rekonstrukcyjnych.