Majówka w MTW GRYF: „Pantera – ostatnie zwycięstwo”.

Zapraszamy wszystkich na „Czołgową majówkę w Muzeum Techniki Wojskowej GRYF”, która odbędzie się we wtorek, 1 maja 2018 r.

Najważniejszymi wydarzeniami imprezy będą inscenizacje historyczne pt. Pantera – ostatnie zwycięstwo”.

Identyczne widowiska dla wygody widzów zaprezentujemy dwukrotnie o godz. 12:00 i 14:00. Każdy może wybrać dogodną dla siebie godzinę.
Niezwykle interesująco zapowiadają się pokazy działań antyterrorystycznych w wykonaniu grupy SGO Gdańsk.
Będzie można zwiedzić wnętrza czołgu T-55A, transportera BRDM-2 i innych pojazdów pancernych.
Jedyny w Polsce autobus Krupp z 1938 roku ruszy specjalną, historyczną linią. Każdy będzie mógł poczuć się pasażer sprzed 80 lat!
Strzelnica z bronią historyczną, ASG, pole minowe, rzutnia granatów oraz pyszna grochówka wojskowa i kiełbaski z grilla.

Ceny biletów (płatność gotówką):
Normalny 35 zł
Ulgowy 25 zł
Wstęp w tej cenie obejmuje zwiedzanie MTW GRYF, jedną inscenizację „Pantera – ostatnie zwycięstwo”, zwiedzanie schronu dowodzenia bazy rakietowej, pokaz działań antyterrorystycznych w wykonaniu SGO Gdańsk.

Pozostałe atrakcje płatne oddzielnie.

Proszę pamiętać o przybyciu odpowiednio wcześniej przed planowanymi na 12:00 i 14:00 inscenizacjami.

Zapraszamy 1 maja do Muzeum Techniki Wojskowej GRYF

Jednocześnie informujemy, że muzeum dla zwiedzających otworzymy już na początku „długiego weekendu” czyli w sobotę 28 kwietnia.

Muzeum czynne będzie od tego czasu codziennie w godz. 10:00 – 18:00 (kasa czynna i ostatnie wejście o 17:15).