ZWIĄZKI STRZELECKIE , oddziały OBRONY TERYTORIALNEJ oraz GRUPY REKONSTRUKCYJNE

Oferujemy:

Własny poligon o powierzchni 15 ha doskonale nadający się do szkoleń i ćwiczeń ogólnowojskowych

Wojskowe pojazdy gąsienicowe i kołowe do wykorzystania podczas ćwiczeń i manewrów (czołgi, transportery opancerzone oraz samochody terenowe i motocykle)

Współpracujemy z doświadczonymi i profesjonalnymi pirotechnikami

Szkolenia przez byłych żołnierzy i instruktorów z jednostek specjalnych i AT

Baza noclegowa i wyżywienie

Na naszym poligonie szkolili się już m.in. żołnierze Jednostek Specjalnych GROM i AGAT, antyterroryści SPAP z Gdańska, młodzież ze Związku Strzeleckiego „Strzelec”, pirotechnicy, a także studenci Politechniki Gdańskiej.

Rezerwacje terminów oraz szczegóły:
kontakt@muzumgryf.pl
tel. 667-910-060

LOM Spartakus z Gdańska – Zielony Poligon – Dąbrówka 2017

W dniach 12 – 14 czerwca 2017 r. Strzelcy z Obwodu Pomorskiego Związku Strzeleckiego ,,Strzelec” przy pomocy Strzelców z JS 1405 Warszawa, dzięki współpracy z Muzeum Techniki Wojskowej „GRYF” w Dąbrówce oraz z Muzeum Saperskim Explosive, zorganizowali obóz szkoleniowy ,,Zielony Poligon – Dąbrówka 2017” dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego Mundurowego Spartakus z Gdańska, z którym współpracuje Obwód Pomorski ZS”S”. Strzelcy w ramach obozu przeprowadzili szereg szkoleń podstawowych z wiedzy ogólnowojskowej dla młodych kadetów z LOM.